Pula
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Pula

Pulski forum, jer net.hr stalno steka!
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Za dobro jutro...svako jutro

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
jonyca

jonyca


Broj postova : 407
Join date : 23.06.2008
Age : 42
Lokacija : šuma

Za dobro jutro...svako jutro Empty
PostajNaslov: Za dobro jutro...svako jutro   Za dobro jutro...svako jutro Icon_minitimepet srp 18, 2008 10:23 am

Eo lagane temice za lijepe i sretne misli... flower




"Patnja zadaje bol samo zato što je se bojiš. Ona te proganja zato što bježiš od nje.
Ne moraš bježati, ne moraš je se bojati. Moraš voljeti...
Dakle, voli patnju. Nemoj joj se odupirati, nemoj bježati od nje.
Okusi kako je ona u dubini slatka, predaj joj se i nemoj je primati s mržnjom.
Tvoja mržnja je to što ti nanosi bol i ništa drugo. Patnja nije patnja, smrt nije smrt, ako ih ti ne učiniš time..."

(Herman Hesse)



"Ljudi koji previše razmišljaju prije nego načine korak, provest će život na jednoj nozi."

(A. de Mello)




"Ne hodaj ispred mene, možda neću slijediti. Ne hodaj iza mene, možda neću voditi.
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj."

(Albert Camus)



"And we should consider every day lost on which we have not danced at least once.
And we should call every truth false which was not accompanied by at least one laugh."

(Friedrich Nietzsche)


"Be glad of life because it gives you the chance to love, to work, to play, and to look up at the stars."

(Henry Van Dyke)



"The great art of life is sensation, to feel that we exist, even in pain."

(Lord Byron)



I jedna pjesmica za dobro jutro...




https://www.youtube.com/watch?v=bwVVpwBKUp0&feature=related

geek
[Vrh] Go down
Zmaj
Admin
Zmaj


Broj postova : 589
Join date : 22.06.2008
Age : 42
Lokacija : Pula (to je raj)

Za dobro jutro...svako jutro Empty
PostajNaslov: Re: Za dobro jutro...svako jutro   Za dobro jutro...svako jutro Icon_minitimepet srp 18, 2008 10:29 am

Ja nisam u tom psihoraspolozenju kad spavam samo 4-5 sati, pa sam napravio goth pjesmu na gothomaticu kako bi ilustrirao dubinu svoje patnje:

Za dobro jutro...svako jutro Chosen1

Darkness Descends

the night falls in a heavy, suffocating cloak, cold and alone are we.
the salvation for which you lust
flares once, then dies,
crushed by the abyss.
all hope must end.

your love is no more.
how could you tear us asunder?
shadows surround us, crying,
we have lost our light.
[Vrh] Go down
https://pula.aforumfree.com
Zmaj
Admin
Zmaj


Broj postova : 589
Join date : 22.06.2008
Age : 42
Lokacija : Pula (to je raj)

Za dobro jutro...svako jutro Empty
PostajNaslov: Re: Za dobro jutro...svako jutro   Za dobro jutro...svako jutro Icon_minitimepet srp 18, 2008 10:46 am

"The great art of life is sensation, to feel that we exist, even in pain."

(Lord Byron)

Tu citiras Byrona, a kad ja kazem da bi htio osjetiti "miris" raspadajuce jetre se nesto zgrazavas.. Razumijes rijeci, al ne razumijes poruku tongue
[Vrh] Go down
https://pula.aforumfree.com
jonyca

jonyca


Broj postova : 407
Join date : 23.06.2008
Age : 42
Lokacija : šuma

Za dobro jutro...svako jutro Empty
PostajNaslov: Re: Za dobro jutro...svako jutro   Za dobro jutro...svako jutro Icon_minitimepet srp 18, 2008 10:53 am

Zmaj je napisao/la:
"The great art of life is sensation, to feel that we exist, even in pain."

(Lord Byron)

Tu citiras Byrona, a kad ja kazem da bi htio osjetiti "miris" raspadajuce jetre se nesto zgrazavas.. Razumijes rijeci, al ne razumijes poruku tongue


ne čataj!!!!! Suspect cirozo!!!!
[Vrh] Go down
Zmaj
Admin
Zmaj


Broj postova : 589
Join date : 22.06.2008
Age : 42
Lokacija : Pula (to je raj)

Za dobro jutro...svako jutro Empty
PostajNaslov: Re: Za dobro jutro...svako jutro   Za dobro jutro...svako jutro Icon_minitimepet srp 18, 2008 11:00 am

Ne catam, upravo suprotno, ovaj citat mi se ucinio interesantan pa sam pokrenuo malu raspravu oko njega. Zasto si odmah tako agresivna bounce
[Vrh] Go down
https://pula.aforumfree.com
jonyca

jonyca


Broj postova : 407
Join date : 23.06.2008
Age : 42
Lokacija : šuma

Za dobro jutro...svako jutro Empty
PostajNaslov: Re: Za dobro jutro...svako jutro   Za dobro jutro...svako jutro Icon_minitimepet srp 18, 2008 11:03 am

Zmaj je napisao/la:
Ne catam, upravo suprotno, ovaj citat mi se ucinio interesantan pa sam pokrenuo malu raspravu oko njega. Zasto si odmah tako agresivna bounce

citat mi je super..i toga se i držim u životu...
nisi jučer shvatio...ja se nisam baš zgražavala na onu tvoju priču o jetri...nego Grba i Stress Very Happy

nisam gadljiva, to si mogao primjetiti do sad rendeer

a što se tiče citata ... na takav način živim i shvaćam sve ovo ... afro
[Vrh] Go down
Zmaj
Admin
Zmaj


Broj postova : 589
Join date : 22.06.2008
Age : 42
Lokacija : Pula (to je raj)

Za dobro jutro...svako jutro Empty
PostajNaslov: Re: Za dobro jutro...svako jutro   Za dobro jutro...svako jutro Icon_minitimepet srp 18, 2008 11:05 am

Jasno se sjecam kako si mi rekla "zasto bi to zelio", "ja ne zelim iskusiti najveci smrad koji mogu, vjerovat cu ti na rijec"...Il je to Flo bila Rolling Eyes

Ma dobro, nema veze sada..

On topik:

Lord Magnet za Frizider:
"bio bih nezaustavljiv, samo kad bi se mogao pokrenuti" tongue
[Vrh] Go down
https://pula.aforumfree.com
jonyca

jonyca


Broj postova : 407
Join date : 23.06.2008
Age : 42
Lokacija : šuma

Za dobro jutro...svako jutro Empty
PostajNaslov: Re: Za dobro jutro...svako jutro   Za dobro jutro...svako jutro Icon_minitimepet srp 18, 2008 11:07 am

ja sam se smijala...jer mi je facinantna tvoja mala biblioteka informacija u toj tintari afro

Very Happy
[Vrh] Go down
Zmaj
Admin
Zmaj


Broj postova : 589
Join date : 22.06.2008
Age : 42
Lokacija : Pula (to je raj)

Za dobro jutro...svako jutro Empty
PostajNaslov: Re: Za dobro jutro...svako jutro   Za dobro jutro...svako jutro Icon_minitimepet srp 18, 2008 11:08 am

Ma nemas pojma. Moja tintara je nula spram one hodajuce vikipedije koju ponekad vucem sa sobom.. Ta zena nije normalna bounce

...a tko sad chata Zmaj bi jebao crvenu
[Vrh] Go down
https://pula.aforumfree.com
jonyca

jonyca


Broj postova : 407
Join date : 23.06.2008
Age : 42
Lokacija : šuma

Za dobro jutro...svako jutro Empty
PostajNaslov: Re: Za dobro jutro...svako jutro   Za dobro jutro...svako jutro Icon_minitimepet srp 18, 2008 11:12 am

"Ako čovjek nije otkrio nešto za što je spreman umrijeti, nije vrijedan življenja."

Martin Luther King
[Vrh] Go down
Zmaj
Admin
Zmaj


Broj postova : 589
Join date : 22.06.2008
Age : 42
Lokacija : Pula (to je raj)

Za dobro jutro...svako jutro Empty
PostajNaslov: Re: Za dobro jutro...svako jutro   Za dobro jutro...svako jutro Icon_minitimepet srp 18, 2008 11:16 am

Ma najjaci su mi ti koji bi samo umirali..

"Patriots always talk of dying for their country and never of killing for their country."

Bertrand Russell
[Vrh] Go down
https://pula.aforumfree.com
jonyca

jonyca


Broj postova : 407
Join date : 23.06.2008
Age : 42
Lokacija : šuma

Za dobro jutro...svako jutro Empty
PostajNaslov: Re: Za dobro jutro...svako jutro   Za dobro jutro...svako jutro Icon_minitimepet srp 18, 2008 11:41 am

“If the whole universe has no meaning, we should never have found out that it has no meaning: just as, if there were no light in the universe and therefore no creatures with eyes, we should never know it was dark. Dark would be without meaning.”

C.S. Lewis



“The reason why the universe is eternal is that it does not live for itself; it gives life to others as it transforms”

Lao Tzu



“We simply do not understand our place in the universe and have not the courage to admit it”

Barry Lopez
[Vrh] Go down
Sponsored content





Za dobro jutro...svako jutro Empty
PostajNaslov: Re: Za dobro jutro...svako jutro   Za dobro jutro...svako jutro Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Za dobro jutro...svako jutro
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Dobro, di su cure?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Pula :: Pulski Forum :: Spica-
Forum(o)Bir: